Bayrampaşa Motor Kurye
Bayrampaşa Motor Kurye

 

Bayrampaşa Motor Kurye paket veya göndermek istediğiniz kurye (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs.) nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yada site adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olur. İstenilen adrese en yakın motor kurye yönlendirilerek gönderiniz alınıp teslim edilme şeklinde acil moto kurye şeklinde de işlemi gerçekleştirilir. Express moto kurye bu hizmet günün erken veya geç saatlerinde verebilirsiniz. Moto Kurye çalışanımız gönderinizi teslim ettiğinde size e-mail veya telefonla bilgi verilir. Hızlı ile normal kurye arasındaki fark nedir? Acil kurye başka adrese uğramadan işinizi teslim eder normal kurye dağıtım yaparak teslim eder. Ayrıca motorları bakımlı kendilerini kanıtlamış moto kurye ile yapılır aradaki fark budur.
Bayrampaşa Motor Kurye Artı olarak müşterilerimizin değerli evrak vs. Acil gönderileri içinde kullanılan bir gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan ikinci bir iş yapılmaz. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 20 dk yada 45 dakika içinde express moto kurye tarafından alınır ve yerine ulaşmaktadır.Bayrampaşa,Bayrampaşa,Bayrampaşa,Bayrampaşa,Bayrampaşa Moto Kurye
Bayrampaşa, İstanbulnin bir ilçesidir. Kuzeyde Gaziosmanpaşa, doğuda Eyüp, güneyde Zeytinburnu, batıda Esenler ile çevrilidir.
1970 yılında İstanbul nüfusunun %4.11'ini oluşturan Bayrampaşa, 2000 yılında %2.44'lük bir paya sahiptir.
Bayrampaşa ilçesi, nüfus yoğunluğu açısından, yıllara göre artan değerlere sahiptir. İstanbul'un en yüksek yoğunluk değerine sahip ilçelerinden birisidir. 1970 yılında yoğunluğu 130 ki/ha iken 2000 yılında 259 ki/ha yoğunluk değerine ulaşmıştır.
Bayrampaşa ilçesi, 11 mahalleden oluşmaktadır.
Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.